سئو

سئو (SEO) یکی از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ برای جذب مشتریان از طریق موتورهای جستجو می‌باشد. اما طراحی و ایجاد وب‌سایتی که بتواند به‌صورت طبیعی مشتریان بالقوه را جذب و آن‌ها را به مشتریان بالفعل تبدیل کند کار آسانی نیست. گروه بازاریابی هارمه می‌تواند به شما در این مسیر کمک نماید، روند انجام سئو به روش هارمه را در بخش زیر مشاهده می‌نمایید. در صورت نیاز به مشاوره سئو اطلاعات خود را در انتهای همین صفحه درج نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم. نگران هزینه هم نباشید، چرا که هدف ما کمک به شماست.

تحلیل اولیه اهداف و سئو سایت

در مرحله اول، با توجه به هدف اصلی وب‌سایت و استراتژی‌های بازاریابی شما، اهداف اولیه موردنظر برای سئو انتخاب می‌شود. اهداف اولیه شامل مشخص نمودن بازار هدف، مخاطبان، موضوعات و واژه‌های کلیدی و حجم موردنظر از بازار موجود است. در مرحله بعد در صورت وجود وب‌سایت، کارشناسان ما بررسی جامعی بر سئو Onpage و Offpage آن انجام می‌دهند و گزارشی از وضعیت موجود ارائه خواهند داد. هم اکنون می توانید برای مشاوره سئو با ما تماس بگیرید. 

درخواست مشاوره و تحلیل سئو سایت

اگر به فکر رشد کسب و کارتان در حوزه دیجیتال هستید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

تحلیل رقبا

در مرحله بعد برای مشخص نمودن میزان رقابت در حوزه شما کارشناسان ما به بررسی رقبای شما در حوزه آنلاین میپردازند. هرچه حوزه شما رقابتی تر باشد نیاز به سرمایه گذاری بیشتر  بودجه و زمان برای موفقیت سئو حواهیم داشت. با تجمیع گزارش های بالا می‌توان اهداف، وضعیت کنونی و رقابت پیش رو را برای ایجاد برنامه سئو و رسیدن به اهداف آن مشخص نمود.

برآورد محدوده، قیمت و زمانبندی سئو

درنهایت کارشناسان ما در این مرحله پیش‌نویس پروژه‌ای برای سئو سایتتان آماده می‌نمایند که در آن برنامه جامع سئو مبتنی بر برنامه دیجیتال مارکتینگ میزان بودجه مورد نیاز و زمانبندی برنامه های سئو در آن پیش‌بینی شده است. بعد از این مرحله قرار داد عقد می گردد و پروژه شروع می شود.

برنامه سئو سایت

سئو و بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو در دو حوزه سئو داخلی Onpage و سئو خارجی Offpage انجام می‌پذیرد.

  •  هدف سئو داخلی ایجاد محتوی مناسب برای جذب مشتریان بالقوه و طراحی مناسب سایت برای تبدیل آنان به مشتریان بالفعل است.
  • و هدف سئو خارجی ایجاد ارتباط و افزایش مشاهده‌پذیری سایت در شبکه جهانی وب می‌باشد.

سئو  Onpage

در این مرحله بعد از بررسی و ایجاد استراتژی کلمات کلیدی، نوبت به بازبینی دیزاین و طراحی سایت و ایجاد برنامه تولید محتوی بهینه می‌شود. درصورتی‌که در محتوی سازی نیاز به کمک داشته باشید کارشناسان ما به کمک شما خواهند آمد تا با ایجاد محتوی مناسب نرخ مشارکت مشتریان بالقوه را افزایش دهید. ویدیو مارکتینگ و ویرال مارکتینگ در صورت نیاز بخشی از برنامه تولید محتوی خواهد بود. در این مرحله توجه ویژه‌ای به کاهش نرخ پرش بازدیدکنندگان(bounce rate) و افزایش سی آر او (CRO) یا نرخ تبدیل مشتریان خواهیم داشت، چون هدف اصلی از سئو و دیجیتال مارکتینگ جذب مشتریان بالقوه و تبدیل آنان به مشتریان بالفعل است.

سئو  Offpage

بعد از اطمینان از سئو داخلی نوبت به ایجاد ارتباطات خارج از سایت می‌شود. برخلاف اکثر شرکت‌های ایرانی که فقط بر لینک سازی تمرکز دارند، گروه بازاریابی هارمه توجه ویژه‌ای به یکپارچه‌سازی تمامی تلاش‌های بازاریابی دارد، بدین منظور در این مرحله لینک سازی هماهنگ با بازاریابی شبکه‌های اجتماعی (SNM) و دیگر ورودی‌های سایت اعم از تبلیغات سنتی غیر آنلاین و تبلیغات آنلاین همراه خواهد بود.

کمپین تبلیغات آنلاین

با اینکه کمپین‌های تبلیغات آنلاین جزو سئو محسوب نمی‌شود، اما در راستای یکپارچگی فعالیت‌های دیجیتال مارکتینگ؛ گروه بازاریابی هارمه وظیفه خود می‌داند به ارائه و بررسی آن‌ها بپردازد. برای ایجاد کمپین مؤثر تبلیغات آنلاین باید شناخت دقیقی از مخاطبان و اهداف بازاریابی کمپین داشت تا بتوانیم مدیریت صحیحی بر هزینه‌ها و دستاوردهای کمپین داشته باشیم.

اجرا و کنترل برنامه سئو

بعد از مشخص نمودن برنامه‌ها نوبت به اجرای آن‌ها می‌رسد. اجرای برنامه‌های دیجیتال مارکتینگ و سئو نیازمند صرف زمان طولانی است و بدون وجود برنامه‌ای برای کنترل فعالیت‌ها رسیده به اهداف بلندمدت تقریباً ناممکن است، هدف اصلی کنترل بررسی مغایرت نتایج حاصل‌شده و اهداف مدنظر اولیه خواهد بود تا بتوانیم در هر مرحله روند کار را رصد کنیم و در صورت لزوم اقدامات و ابتکارات لازم برای رسیدن به اهداف اجرا نماییم.

رویکردهای هارمه به دیجیتال مارکتینگ و سئو

درخواست مشاوره و تحلیل سئو سایت

فرایند سئو سایت در گروه بازاریابی هارمه

1-تکمیل پرسشنامه اولیه بازاریابی دیجیتال توسط شما

مدت زمان انجام : 5 دقیقه

 

2-ارائه گزارش تحلیل اولیه اهداف و سئو سایت

مدت زمان انجام: حداکثر دو روز کاری

 

3-هماهنگی برای ادامه تحلیل رقبا و پروپوزال برنامه سئو

مدت زمان انجام: حداکثر دو روز کاری

 

4-تکمیل نهایی برنامه و عقد قرارداد

مدت زمان انجام: حداکثر دو روز کاری

 

5-اجرا و کنترل پروژه و ارائه گزارشات پیشرفت

مدت زمان انجام پروژه: حداقل شش ماه
هزینه: توسط پروپوزال مشخص میگردد