در آموزش-مشاوره 1-3 دوره مدیریت شرکت های مد و لاکچری به بررسی فاکتور رؤیا و سیستم رسانه ای میپردازیم. در ادامه با هارمه همراه باشید تا ببینیم چگونه شرکت های مد رویا پردازی خود را انتشار می دهند. 

مدیریت شرکت‌های مد و لاکچری
مدیریت شرکت‌های مد و لاکچری

شرکتهای مد تنها محصول نمی‌فروشند، ‫آن‌ها راهی برای ابراز وجودمان از طریق محصولات می‌فروشند. ‫ما تنها کالاهای فیزیکی نمی‌خریم. ‫ما عواطف وابسته با جهان‌هایی که ‫شرکت مد قادر به ایجاد آن هستند، می‌خریم. ‫شیوه زندگی امریکایی از رالف لورن. ‫راه و روش سیسیلی از دولچه گابانا. ‫هنر سفر کردن از لویی ویتون. ‫ما ورود به رؤیاهای مطلوب را می‌خریم. ‫ما بهترین بازیگر نقش زن را بر روی فرش قرمز، ‫با زیباترین لباس‌ها می‌بینیم. ‫و روز بعد، رژلبی می‌خریم ‫به‌منظور به اشتراک‌گذاری این سحر و جادو. ‫بنابراین ایجاد عامل رؤیا ‫ برای ایجاد این پیوند عاطفی اساسی است.

‫اما چگونه می‌توانید رؤیا بیافرینید؟

‫نقش بسیار مهمی در اینجا توسط طراحان ایفا می‌شود. ‫طراحان تنها افرادی نیستند که ازلحاظ فیزیکی اقدام ‫به طراحی یا توسعه محصول می‌پردازند. ‫بلکه در صنعت مد طراحان، همچنین، یک ‫ابزار ارتباطی بسیار قدرتمند هستند. ‫یک مزیت بزرگ مد، در مقایسه با سایر صنایع این است که ‫در پایان شوی مد، طراح این امکان را دارد که ‫بیرون بیاید و خودش را نشان دهد. ‫آن‌ها زیر نور فلش عکاسان قرار دارند. ‫و آن‌ها را به افراد مشهور تبدیل‌شده‌اند. ‫نام این بازی هویت است. ‫و ایجاد اسطوره از یک فرد همیشه سریع‌تر و ‫مؤثرتر از ایجاد اسطوره از یک نام تجاری است.

‫طراحان فقط مخترعان بااستعداد نیستند. ‫آن‌ها به یک ابزار ارتباطی بسیار قدرتمند تبدیل‌شده‌اند. ‫آن‌ها کسانی هستند که بر ارزش برند صحه می‌گذارند. ‫در مورد تام فورد فکر کنید. ‫او طراح آمریکایی است که ‫در پایان دهه 90 به‌صورت موفقی گوچی را تغییر موقعیت داد. ‫وی قادر به ایجاد یک ارتباط بسیار قوی بین برند و ‫شخصیت خود شد. ‫او گوچی را …، پرزرق‌وبرق و شهری ساخت. ‫و وی به‌اندازه گوچی معروف شد، ‫زمانی که گوچی را ترک کرد، او بلافاصله ‫به همراه دو بازیگر نقش اول زن، ‫عکس روی جلد Vanity Fair آمریکا شد. ‫در همین حال، همچنین از او خواسته‌شده بود، ‫به‌عنوان نماینده مصرف‌کننده راضی برای ‫برندهایی مانند … و امریکان کارت، ‫و اکسپرس کارت آمریکا نقش داشته باشد. ‫این در هر صنعت دیگری اتفاق نمی‌افتد.

‫اگر من به شما نام جاناتان ایو را بگویم ، مطمئن هستم که بسیاری از شما ‫هیچ سرنخی ندارید که وی چه کسی است. ‫و حتی کسانی که قادر به شناسایی نام وی باشند، ‫آن‌ها به‌احتمال‌زیاد در خیابان جلوی جاناتان آیو ‫را برای یک عکس سلفی نخواهند گرفت. ‫به‌هرحال، جاناتان آیو معاون طراحی اپل است. ‫او فرد پشت طراحی‌های بسیار موفق ‫محصولاتی مانند آی‌پاد، آی‌فون و آی‌پد است. ‫او نماد طراحی است و به‌خوبی در صنعت شناخته‌شده است، ‫ اما یک هنرمند مشهور در خارج از آن نیست. ‫ازآنجاکه او خودش را در نمایش‌های محصولاتش ‫و کت والک های طراحان نشان نمی‌دهد.

‫طراحان افراد کلیدی هستند، ‫اما به‌منظور انتقال واقعی ارزش‌ها توسط برند، ‫این مفهوم باید توسط کل سیستم رسانه‌ای ‫به اشتراک گذاشته شود و پشتیبانی شود. ‫شما نیاز به حال و هوای درستی در کالکشن دارید، ‫اما سپس این حال و هوا بایستی توسط ‫تبلیغات درست انتقال داده شود. ‫از طریق کار با بهترین عکاسان، بهترین مدل‌های رده‌بالا. ‫با توزیع این محتوا در بهترین مجلات در جهان. ‫ارتباطات نقش اساسی در ایجاد عامل رؤیا بازی می‌کند. ‫در ویدیوی دیگری، ما این جهان بسیار جذاب را با ‫جزئیات بیشتری اکتشاف خواهیم کرد.

1-3-فاکتور رؤیا و سیستم رسانه
5 (100%) 3 رای

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz